Arçelik, Beko, Altus Markalarına Özel Profesyonel Tamir Hizmetleri

FK Teknik, Arçelik, Beko, Altus gibi önde gelen markaların ürünlerine profesyonel tamir hizmeti sunar. Deneyimli ekibimiz, bu markalara ait beyaz eşyalarınızın her türlü teknik sorununu hızlı ve etkili bir şekilde çözer. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ürünlerinizin en iyi performansıyla çalışmasını sağlamak için en uygun çözümleri sunarız.


Altus markası 1955 yılında kurulmuştur.

4.000'den fazla satış noktasında faaliyet göstermektedir. Geniş bir ürün yelpazesi sunan Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve çeşitli küçük ev aletleri gibi alanlarda ürünler sunar.


Altus, her alanda en son teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.


Arçelik markası 1955 yılında Vehbi koç ve Lütfi doruk tarafından kurulmuştur.

İlk kez 1959 ilk TÜRK beyaz eşya sektöründe tanınmıştır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi elektrik süpürge ile hayatımıza girmiştir. Patent başvurusu 300’lü rakamlara ulaşan Arçelik A.Ş Türkiye’de 1996 yılından bu yana yapılan patent başvurularının %10 ‘una sahiptir. Avrupa çapında dayanaklı tüketim sektöründe en çok patente sahip ilk dört şirket arasında yer almaktadır.


2008 yılına gelindiğinde Beko elektronik A.Ş olarak ticari unvanı Grundig Elektronik A.Ş olarak birleşmesi tamamlanmıştır. Günümüzde çamaşır makinesi, buzdolabı, kompresör, pişirici cihazlar, çamaşır kurutma makinesi , tv, klima, ocak fırın davlumbaz, küçük ev aletleri, süpürge ile ihtiyaçlarımıza destek olan bir markadır.


Tüm Türkiye de ve dünya da başarılı olan Arçelik markasının; Antalya, DEMRE ,KAŞ,KALKAN satış sonrası servis hizmetini FK TEKNİK SERVİS olarak büyük bir memnuniyetle hizmet vermekteyiz. Yeni nesil teknik servis anlaşıyla çözüm odaklı ve en erken zaman diliminde tamir, bakım, onarım, cihaz montajı, gaz bağlantısı ve yedek parça temin etme hizmeti sunmaktayız


Beko markası 1950 yılında kurulmuştur.

1950'li yıllarda Türkiye'nin henüz yeni yeni sanayileşmeye başladığı dönemde, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, ülkenin döviz kazandıracak bir ürün ihtiyacını araştırıyordu. Bu bağlamda, Türkiye'nin o yıllardaki koşullarına uygun bir adım atmak amacıyla, salça ve konserve üretimi alanında deneyim sahibi olan Bejerano ile işbirliği yapma kararı aldı.


1955 yılında kurulan şirket, adını Bejerano'nun ve Koç'un ilk harflerinin bir araya gelmesiyle "Beko" olarak belirledi. Ancak, ülkenin o dönemdeki içinde bulunduğu zorlu şartlar nedeniyle, şirket faaliyete geçme fırsatı bulamadı.


Beko, Türkiye'nin ilk yurt dışında satılan beyaz eşya markası olma unvanını taşıyor. "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıkan Beko, Türkiye pazarındaki başarısını 90'lı yılların başından itibaren uluslararası arenaya taşıdı.


Beko markası, bugün dünya genelinde 100'den fazla ülkede, 280 milyon tüketici için günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Günümüzde, dünya genelinde her iki saniyede bir, bir Beko markalı ürün satılıyor.


FK TEKNİK SERVİS

Yeni nesil teknik servis anlayışı ANTALYA (KAŞ –KALKAN, DEMRE) ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Arçelik, Beko, Altus  Davlumbaz ve Aspiratör
  • Arçelik, Beko, Altus  Ankastre Fırın
  • Arçelik, Beko, Altus  Ankastre ve Set Üstü Ocak
  • Arçelik, Beko, Altus  Bulaşık Makinesi
  • Arçelik, Beko, Altus  Buzdolabı
  • Arçelik, Beko, Altus  Mikrodalga Fırın
  • Arçelik, Beko, Altus  Eviye ve Batarya

Gruplarında bakım, onarım, tamir, montaj, yedek parça, aksesuar desteği ve daha birçok alanda siz kıymetli müşterilerimize teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.


Kumtel
Luxell
Regal
Vestel
Silverline
Franke
Ferre
Greennest
Bosch
Siemens
Profilo
Arçelik
Beko
Teka
Smeg
Alveus
Bexel