Silverline 1994 yılında TÜRKİYE’de kurulmuştur

Gümüşfon adıyla 1994 yılında Amasya'nın Merzifon ilçesinde başlayan yolculuğumuz, günümüzde Silverline Ankastre olarak dünya çapında büyük bir başarıya dönüştü. Sektöre ilk adımımız, aspiratör ve davlumbaz üretimi ile atıldı ve bu yolda ilerlerken ışığımız Softline adını taşıyan ilk aspiratörümüzle parladı. 1996 yılında seri üretime geçtiğimizde, kalitemiz ve güvenilirliğimiz tüm sektör tarafından fark edilmeye başlandı.


2000 yılında gerçekleştirdiğimiz ilk ihracat ile uluslararası arenada da adımızdan söz ettirmeye başladık. 2001 yılında 100 bin üretim adedine ulaşarak büyük bir milatı geride bıraktık. 2002'de Almanya'ya yaptığımız ihracat ile Silverline markamızın temellerini attık ve bu ülkede üretim yapmaya başladık. 2005'ten itibaren Silverline markası altında üretimimize devam ederken, 2006 yılında halka arz olarak Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladık.


Kalitemiz ve çevreci üretim anlayışımızla dikkat çekerken, 2008 yılında ilk aspiratör fabrikamızı açarak üretim kapasitemizi artırdık. 2011'de toplamda 1 milyon üretim adedine ulaşarak büyük bir başarıya imza attık. 2013'te Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından "Tanınmış Marka" olarak kabul edilmemiz, sektördeki liderliğimizi pekiştirdi.


2014 yılında dünya genelinde 5 kıtada 72 ülkeye ihracat yaparak adımızı duyurduk ve Silverline Ankastre, Türkiye'nin en önemli davlumbaz ihracatçısı oldu. Turquality Destek Programı'na katılarak yurt dışında da markalaşma adımları attık. 2016'da 10 milyonuncu ürünümüzü üretmenin gururunu yaşarken, inovasyon ve teknoloji odaklı üretimimizle tüm dünyaya hizmet sunmaya devam ediyoruz.

FK TEKNİK SERVİS

Yeni nesil teknik servis anlayışı ANTALYA (KAŞ –KALKAN, DEMRE) ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Silverline   Davlumbaz ve Aspiratör
  • Silverline   Ankastre Fırın
  • Silverline   Ankastre ve Set Üstü Ocak
  • Silverline   Bulaşık Makinesi
  • Silverline   Buzdolabı
  • Silverline   Mikrodalga Fırın
  • Silverline   Eviye ve Batarya

Gruplarında bakım, onarım, tamir, montaj, yedek parça, aksesuar desteği ve daha birçok alanda siz kıymetli müşterilerimize teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.


Kumtel
Luxell
Regal
Vestel
Silverline
Franke
Ferre
Greennest
Bosch
Siemens
Profilo
Arçelik
Beko
Teka
Smeg
Alveus
Bexel
s