Franke ve Dominox Teknik Servis: Güvenilir Çözümler, Uzman Hizmet

FK Teknik, Franke ve Dominox, markalı ürünlerinizin tamir hizmetini profesyonel bir yaklaşımla sunar. Deneyimli ekibimiz, ankastre mutfak eşyaları, küçük ev aletleri, buzdolabı eviye gibi ürünlerinizin her türlü teknik sorununu hızlı ve etkili bir şekilde çözer.


Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, ürünlerinizin uzun ömürlü ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlamak için en iyi çözümleri sunarız. FK Teknik olarak, Franke ve Dominox ürünlerinize özenle yaklaşır, profesyonel tamir hizmeti ile güvenilir çözümler sunarız.

Franke, İsviçre kökenli bir şirkettir ve 1911 yılında kurulmuştur.

Şirket, 100 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte olup, başlangıçta metal levha üzerine yatırım yapmıştır. Ancak Birinci Dünya Savaşı'nın yol açtığı ekonomik kriz ve savaş atmosferi nedeniyle kuruluş döneminde zorluklar yaşamıştır. 1930'lu yıllarda ise fırın kapakları, gökdelenler ve çatı pencereleri üretimi gibi alanlarda faaliyet göstererek güçlenmiştir.


Franke, nikel, model ve metal üretimi alanında öne çıkan bir firma olarak tanınmış ve seri üretim için yeni fabrikalar açmıştır. Evye, armatür, ankastre mutfak araçları ve beyaz eşya gibi ürünler tasarlayan şirket, geniş bir ürün yelpazesi ile çelik tezgahlar, banyo malzemeleri ve mutfak cihazları gibi alanlarda dikkat çekmektedir. Özellikle paslanmaz çelik levha ve ürünlerde uzmanlaşan Franke, günümüzde sektörün lider şirketlerinden biri haline gelmiştir.


1977 yılından sonra özellikle ankastre cihazlar ve beyaz eşyalar konusunda uzmanlaşan Franke, metal levha üretimindeki başarısını sürdürmüştür. Dünya genelinde önemli bir levha üreticisi olan Franke, istikrarlı büyümesi sayesinde çoklu iş kollarında faaliyet gösteren, birçok ülkede faaliyet yürüten bir şirket haline gelmiştir.


2000'li yıllarda Franke, banyo sistemleri ve kahve sistemleri gibi alanlarda da faaliyet göstermek üzere genişlemiş ve ürün gamını artırmıştır. Beş kıtada 80 ülkede faaliyet gösteren, 70'ten fazla firmaya sahip olan Franke, 11.000'den fazla çalışanı ile özgün tasarımları ve kalitesi ile endüstriyel tüketicilerin ve ev kullanıcılarının tercihi olmaya devam etmektedir.


Dominox, markası 1999 yılında kurulmuştur.

Kartal'da ticari faaliyetlerine başlayan Firma, ankastre mutfak eşyalarının tamamını, Solid Surface akrilik tezgâhları, paslanmaz çelik banyo sistemleri ve banyo malzemelerini içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Dominox, tasarladığı birbirinden şık ve fonksiyonel ürünleriyle Türkiye'nin tüm illerinde hizmet vermektedir.

FK TEKNİK SERVİS

Yeni nesil teknik servis anlayışı ANTALYA (KAŞ –KALKAN, DEMRE) ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Franke, Dominox  Davlumbaz ve Aspiratör
  • Franke, Dominox  Ankastre Fırın
  • Franke, Dominox  Ankastre ve Set Üstü Ocak
  • Franke, Dominox  Bulaşık Makinesi
  • Franke, Dominox  Buzdolabı
  • Franke, Dominox  Mikrodalga Fırın
  • Franke, Dominox  Eviye ve Batarya

Gruplarında bakım, onarım, tamir, montaj, yedek parça, aksesuar desteği ve daha birçok alanda siz kıymetli müşterilerimize teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.


Kumtel
Luxell
Regal
Vestel
Silverline
Franke
Ferre
Greennest
Bosch
Siemens
Profilo
Arçelik
Beko
Teka
Smeg
Alveus
Bexel