Profesyonel Teknik Destek: Ferre ve Greennest Ürünleri İçin Kaliteli Hizmet

Ferre ve Greennest ürünlerinizin bakımı, onarımı ve teknik desteği konusunda uzman bir ekiple buradayız. En son teknoloji ve bilgi birikimimizle, ürünlerinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.


Size daha fazla huzur ve güvenlik sunmak için buradayız. Profesyonel Teknik Destek ekibimizle, Ferre ve Greennest ürünleriniz için en iyi hizmeti sunuyoruz.


Üretimde Lider: (Ferre) FEMAŞ GRUP'un Küresel Başarısı ve Teknolojideki Rolü

Tecrübemiz ve 1000'den fazla uzman çalışanımızla (Ferre) FEMAŞ GRUP, 45 yılı aşkın bir süredir hedeflerine odaklanarak ilerlemektedir. 5 kıtada ve 100'den fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla sürekli gelişim sağlamaktayız.


İhracat kapasitemizdeki sürekli artışta, büyük bir rol üstlenen Re-Ma DIŞ TİCARET'e aittir. Etkin iletişim süreci ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Re-Ma DIŞ TİCARET, İstanbul ve Kayseri şubeleriyle dünyanın her köşesine sorunsuz sipariş akışı sağlamaktadır.


Bilgi Kaynakları Yönetimi aşamasından AR-GE süreçlerine, AR-GE'den üretim aşamasına ve satış sonrası desteğe kadar, iş ortaklarımızın her anında yanındayız. (Ferre) FEMAŞ GRUP, uzmanlaşmış şirketleri ve deneyimli çalışan kadrosuyla kendi alanında teknoloji üretimine ve gelişime devam etmektedir.


Greennest Ankastre: Kaliteden Ödün Vermeyen Üretim ve İnovasyonun Öncüsü

2010 yılında İstanbul'da kurulan Greennest Ankastre A.Ş., sektöründe önemli bir konum elde etmiştir. 2014 yılında Tekirdağ Çorlu Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi'nde 12.000 metrekarelik bir alanda üretim faaliyetlerine başlamıştır. 20 yıllık ticari deneyimiyle sektörün değerli isimlerinden Mert Geri Dönüşüm Şirketler Grubu'na katılan Greennest Ankastre, yönetim kurulu başkanı Gökhan YAŞAR öncülüğünde, İstanbul'da 2018 yılında satış ofisi ve showroomunu hizmete açarak daha da büyümüştür.


Klasik ve sürgülü aspiratör üretimiyle başlayan Greennest Ankastre, tüketici tercihlerine uygun olarak davlumbaz, ocak ve fırından oluşan ankastre cihazların üretimine yönelmiştir. Sektördeki büyüyen üretim kapasitesiyle, kalite ilkesini temel kabul eden Greennest, uluslararası kalite belgelendirme kuruluşlarından yeterlilik belgelerini alarak ürünlerini daha üst seviyelere taşımıştır. Türkiye genelinde tüketiciye kaliteli hizmet sunan Greennest yetkili servis ve bayi ağını oluşturmuştur.


Ayrıca, enerji tasarruflu A sınıfı enerji belgesini uluslararası test laboratuvarlarından alarak fırın sektöründe de adım atmıştır. Estetik görünüş ve kalite ilkelerini ürünlerinin her aşamasına taşıyan Greennest Ankastre, tasarım aşamasından hammadde girişine, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar olan süreçlerde yüksek hizmet kalitesini sürdürmeye devam ediyor.

FK TEKNİK SERVİS

Yeni nesil teknik servis anlayışı ANTALYA (KAŞ –KALKAN, DEMRE) ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Ferre, Greennest   Davlumbaz ve Aspiratör
  • Ferre, Greennest  Ankastre Fırın
  • Ferre, Greennest  Ankastre ve Set Üstü Ocak
  • Ferre, Greennest  Bulaşık Makinesi
  • Ferre, Greennest  Buzdolabı
  • Ferre, Greennest  Mikrodalga Fırın
  • Ferre, Greennest  Eviye ve Batarya

Gruplarında bakım, onarım, tamir, montaj, yedek parça, aksesuar desteği ve daha birçok alanda siz kıymetli müşterilerimize teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Kumtel
Luxell
Regal
Vestel
Silverline
Franke
Ferre
Greennest
Bosch
Siemens
Profilo
Arçelik
Beko
Teka
Smeg
Alveus
Bexel